9 marca 2014

Warszawa zmienia się na lepsze! Architektura Warszawy | W MOIM OBIEKTYWIE
Będąc ostatnio w Warszawie zauważyłam, że Rotunda z 1966 r. u zbiegu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich znowu wygląda dobrze (być może czytający to warszawiacy już się do tego przyzwyczaili bo ja już od jakiegoś czasu w Warszawie nie byłam ;)). Pamiętam ją jako ogromny słup reklamowy, a teraz można podziwiać jej wyjątkową architekturę, hurra!
Co najfajniejsze, coraz więcej miast (a ostatnio Gdańsk) podejmuje walkę z wszechobecnymi reklamami, a ja bardzo mocno trzymam za tą walkę kciuki. Sama mam czasem ochotę z wściekłością zrywać obrzydliwe ogromne banery reklamowe, które tak szpecą naszą Polskę.

Jeśli nie pamiętacie jak rotunda wyglądała wcześniej, to wejdźcie na przykład tutaj. Ufffff jak dobrze, że to się zmieniło...


podpis Katarzyna Antonczyk

3 komentarze:

 1. O tak, jest lepiej. Na budynku smyka też ostatnio nie widziałam reklam, a był to kolejny słup reklamowy.. idziemy w dobrą stronę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście idziemy w dobrą, ale jest jeszcze ciekawe dlaczego w ogóle poszliśmy wcześniej w tak złą? :-) na Zachodzie takie zjawisko w ogóle nie występuje.

   Usuń
 2. piękna budowla:) Warszawa pięknieje:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :-)
Bardzo proszę o nielinkowanie do sklepów i stron firmowych.

ANKIETA

Spotkanie blogerów w Łodzi

Blogi o wnętrzach