23 czerwca 2020

Mieszkanie inwestycyjne #3 - efekt końcowy - kamienica w Sopocie


Cześć! Wracam do Was ze zdjęciami efektu końcowego remontu mojego mieszkania inwestycyjnego (obecnie wynajmowanego). Remont był bardzo niskobudżetowy (wcześniejsze wpisy:)

1.CZĘŚĆ 1 - po kupnie

2. CZĘŚĆ 2 - w trakcie remontu


i miał na celu odświeżenie mieszkania. Oczywiście profesjonalne zdjęcia też zrobiły dobrą robotę - można by więc powiedzieć, że miał tu miejsce home staging tego mieszkania. Które w zasadzie było w niezłym stanie, tylko bardzo brzydkie. Weźcie to pod uwagę komentując (np. że dlaczego taka podłoga lub szafy lub czemu nie schowałam rur itp. ;)).Teraz jestem w trakcie wyposażania go pod wynajem krótkoterminowy. W ciągu roku było zamieszkane przez studentów - wyposażone w podstawowe meble, z szafami, które zastałam w mieszkaniu - teraz kupuję rzeczy potrzebne do wynajmu wakacyjnego - robię "kącik dla dzieci" |(ze zjeżdżalnią!!! :)) , kupuję żelazko, odkurzacz, ekspres do kawy itp. Jeśli wyrazicie zainteresowanie, mogę zrobić wpis na ten temat, z listą zakupów do pobrania - ktoś chce?? :-)

Zapraszam Was też do mojej nowoutworzonej grupy o urządzaniu Waszych wnętrz - możecie zadawać pytania, dyskutować o Waszych mieszkaniach


Tu zostały położone nowe listwy podłogowe, a ściany odmalowane. Jest też nowa lampa.To drugi pokój, zrobiony tak samo jak poprzedni. W obu pokojach wiszą zasłony, które optycznie powiększają okno i dodają przytulności.


Szafa była już w tym mieszkaniu. Drzwi pozostawiłam oryginalne, choć nie są wybitnie piękne. zostały przeszlifowane. 

Nie wymieniałam podłogi z powodów, o których pisałam w poprzednim poście. W oknach piękne zasłony, sofa już tu była.
Najtańsza ładna kuchnia z Leroy Merlin, blat (drewnopodobny) robił stolarz. Dostosować tę kuchnię do krzywej podłogi to był majstersztyk wykonawcy :-) 


Wymieniłam kuchenkę na nowocześniejszą, okap już tu był, tylko go porządnie wyczyściliśmy. Zmywarka została nam z poprzedniego, sprzedanego mieszkania inwestycyjnego :) Odczyszczona cegła z zaprawą wapienną i sosnowe półki we wnęce zrobione z "parapetów" z Leroy Merlin


...a tu tylko pomalowaliśmy kafle ścienne i podłogowe. Jak się mają podłogowe po roku użytkowania zobaczę za kilka dni po odebraniu mieszkania od studentów ;) 


uściski i do zobaczenia!


----------------------------------------

Zapraszam Was do moich dwóch grup na Facebooku:

1. Remonty Mieszkań w Kamienicach - grupa porad remontowych specjalistycznie związanych z kamienicami

2. Akademia Urządzania Wnętrz - grupa dyskusyjna o urządzaniu wnętrz :-)

oraz na mój Instagram:
instagram.com/architekt_na_szpilkach/


podpis Katarzyna Antonczyk

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za Twój komentarz :-)
Bardzo proszę o nielinkowanie do sklepów i stron firmowych.

Blogi o wnętrzach